Про школу

 Школа була відкрита у 1972 році на честь 50-річчя створення України.У 70-і роки вже минулого століття мікрорайон 44-го кварталу швидко зростав і розвивався. Тут жили багато молодих сімей, були багато дітей в сім’ях. Вже існуючі школи – 93-я і 46-а – не могли вміщати всіх учнів. Міська влада прийняла рішення про будівництво третьої на мікрорайоні школи, яка в масштабах міста стала 111-ою. Проект на будівництво було підписано 8 травня 1970 року, а вже 1 вересня 1972 року школа прийняла своїх перших учнів. До того, як почати свою педагогічну діяльність у новій школі, вчителям довелося освоїти будівельні професії: добілювати, дофарбовувати, дочищати, домивати.

   Одним словом, надати шкільним кабінетам і коридорам відповідного вигляду. Історія школи писалася конкретними людьми. До речі, троє перших директорів школи Тульський Володимир Пилипович, Баранов Аркадій Лазаревич і Поліщук Олег Андрійович викладали саме історію. Олег Андрійович Поліщук пропрацював на посаді директора школи 15 плідних років: з 1985-го по 1999-ій. Це були роки освітніх реформ і перетворень у школі. Саме у ці роки була розширена кабінетна система, і на додаток до стандартних кабінетів математики, хімії, географії додалися кабінети початкової військової підготовки, профорієнтації, дорожнього руху; новий сучасний вигляд придбав спортивний зал, з’явився тренажерний зал.У новому тисячолітті в школу прийшла нова адміністративна команда, вихована попереднім поколінням вчителів.

  З березня 2000-го року  директором школи призначено учителя російської мови та літератури Світлану Григорівну Берднікову. Школа, безумовно, камерний організм, але вона ніколи не жила замкнуто. В її історії – співпраця з ДЮСШ № 4, станцією юних натуралістів, туристичним центром «Фортуна», палацами культури ЦГЗК, імені Б.Хмельніцкого, центром творчості «Горицвіт». А ще це міцні дружні зв’язки з шефським підприємством Центральним гірничо-збагачувальним комбінатом. Мінялися його керівники, але підтримка школи підприємством залишалася незмінною. Особливо тісними завжди були стосунки з безпосередніми шефами – залізничниками.

   У всі роки свого існування школа була на вістрі нововведень. Не стала виключенням і профілізація старших класів. Результативним стало відкриття класів з поглибленим вивченням окремих предметів:  – математики – 1996, 2005 років. Провідні фахівці – вчителя математики Салфетник Олександр Сергійович і Жарікова Лідія Михайлівна; – російської мови і літератури – 1992 рік. Провідний фахівець – Салфетник Наталія Еміліївна; – профільний природничий клас – 2007 рік. Провідні фахівці Бублій Олена Анатоліївна і Бердніков Володимир Генадійович. Яскравою подією в житті школи стала співпраця із спортивною школою № 4.

   Починаючи з 1998 року, спільний набір класів з подовженим учбово-тренувальним процесом приніс і багато буденого клопоту, і багато спортивних перемог. Найзначнішими перемогами стали результати гандболісток, які стали гравцями супер-ліги України. Найяскравіші шкільні зірки запалилися в профільних суспільно-гуманітарних класах випусків 2001-го, 2003-го, 2006-го, 2008-го, 2013 років. Ведучим фахівцем усіх класів є вчитель історії і правознавства Жанна Георгіївна Бабенко. 

 За  43 роки  прозвучало 99 550 дзвінків,  проведено 52 000 уроків, випущено зі школи 69 класів , 86 разів шкільна сім’я збиралася на свята першого і останнього дзвінка, 41 раз шкільний двір прикрашався різнокольоровими платтями випускниць. 

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>