Анкетування.Враження.

Наша робота розпочалась з опрацювання матеріалів “Класна школа”. Всю інформацію ми донесли до учнів,пояснили в чому суть програми . Я, як координатор проекту,вирішила запропонувати спочатку провести анкетування . Тема “Що є Інтернет ?Джерело інформації чи портал розваг?”. Анкетування було проведене серед учнів 6,7,8-их класів. Учні зацікавились та із задоволенням відповідали на питання. Отримані результати допоможуть нам і у створені Кодексу.
It74MXemTYY

1. Кузьменко Людмила Альбертівна

Цікаво було б подивитись відсоткове відношеня відповіді респондентів. Ми на початку участі в проекті підводили до думки про важливість Інтернету для навчально-виховної роботи, але після проведених заходів підводили підсумок – це цінний досвід. Якщо зацікавились – запршуємо на нашу сторінку на блозі “Класної школи”. Координатор проекту СШ №250 міста Києва Кузьменко Людмила Альбертівна

2. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

Вітаю.
    Гарний приклад спроби налагодити співпрацю між школами – учасницями проекту.
    Цінним, на мою думку , є те, що координатор пілотної школи, Л.А.Кузьменко, звернулася до школи – початківця у проекті з пропозицією надати, в разі потреби, необхідну консультативну допомогу.
    Важливо щоб школи цікавилися успіхами, здобутками, проблемами, труднощами інших партнерів по проекту, переймали досвід, підтримували, популяризували цікаві ідеї.
    Думаю, що трішки змагальності та конкуренції також не завадить.
    Сподіваюсь школа №249 відгукнеться на пропозицію сусідів. Успіхів нам.