9 клас ДПА здав!!!

Сьогодні, 07.06.2016 р. учні 9 класу нашого навчального закладу здали останній екзамен з предмету “Правознавство. Практичний курс”. Протягом 45 хвилин учні та учениці намагалися розвязати тести на правознавчу тематику, знайти відповідність між певними юридичними поняттями, розташувати поняття та факти у певному порядку, визначеному нормами права, порівняти правові поняття та явища, проаналізувати правову ситуацію, дати визначення поняттю та проаналізувати певну статтю законодавчого акту. Завдання, винесені на ДПА були досить непростими, але абсолютна більшість учнів та учениць відмінно та гарно справилися із завданнями, адже якісний показник склав майже 67 %!!! Оцінки високого рівня отримали Єрмакова Аліна, Захарченко Михайло, Нізамєєва Анастасія, Варакута Валерія, Однорог Олексій, Сирота Ілля.

Завтра випускники 9 класу отримають Свідоцтва про базову середню освіту і на сімейних радах будуть вирішувати, де саме отримувати повну загальну середню освіту. Більше 20 учнів уже чітко вирішили продовжувати навчання в 10 класі своєї улюбленої школи, хтось буде поступати до коледжу, хтось піде до професійного ліцею чи училища, а хтось – ще й досі на роздоріжжі… Бажаю вам, шановні випускники 9 класу, по-перше не помилитися з вибором майбутнього шляху, по-друге, гарно відпочити влітку і з новими силами, наснагою і бажанням вчитися  розпочати отримання загальної середньої освіти 1 вересня 2016 року! Хай вам щастить!!!

Світлана Антіпова – вчителька правознавства СЗШ № 37.