Квест-гра “Тренінги життєвих навичок – захисти себе від ВІЛ”

1 грудня найбільше у  світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.

1 грудня у нашій школі відбулася квест-гра  “Тренінги життєвих навичок – захисти себе від ВІЛ” серед учнів 9-11 класів. Команди класів протягом гри  пройшли «Маршрут безпеки», який складався з 5 станцій: 1станціяя – «Шляхи передачі ВІЛ», 2 станція – «ВІЛ/СНІД: запитання і відповіді», 3 станція – «Поруч з тобою», 4 станція – «Твоє життя – твій вибір», 5 станція – «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції». Гра реалізує концепцію превентивної освіти на основі набуття життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку і виховання гармонійно розвиненої особистості. Протягом гри були використані інтерактивні методи (аналіз ситуацій, мозкові штурми, рольові ігри, інсценування),  які стимулювали взаємодію учнів між собою та тренером.

Учні перевірили та поповнили свій багаж знань.

По закінченню гри всі учасники отримали заохочувальні призи (браслети із закликами “Знаєш – не програєш”, “Знання рятує життя”, “Розуміння – символ нашої дружби”, “Обізнаність+відповідальність=мій вибір” та контактними телефонами, телефонами довіри, куди можна звернутись за інформацією щодо ВІЛ/СНІДу).

Переглянути фото

1. Даша

Ця гра буде корисною для засвоєння хвороб ВІЛУ і СНІДУ як уникнути таких хвороб !! Мені дуже сподобалася ця гра !!

2. Даша Каланча.Ніна Гуменюк

Відгук Даши Каланчі та Ніни Гуменюк.
    Ми вважаємо , що це дуже корисний проект для учнів 9-11 класів.
    Учні перевірили та поповнили свій багаж знань також отримали заохочувальні призи. Ми хочемо побільше таких чудових ідей
    Дякуємо.

3. Олена

Хороший виховний захід. Учні поповнили свій багаж знань та отримали ще раз приклад того,що ніхто не застрахований від хвороби. Тому потрібно цінувати кожну мить, допомагати тим, хто опинився у скрутному життєвому становищі.