Завдяки роботі в проекті “GoGlobal” наша школа отримала новенький комп’ютерний клас

H2XKX29hdY0Днями наша школа отримала новий комп’ютерний клас. А все завдяки вдалому проведенню заходів у  мовному таборі “GoCamp”.

Який був проведений у нашій школі упродовж двох літніх тижнів.

З учнями школи працювала волонтер Громадської організації “GoGlobal” Івана Іванц,  прибула до Черкас із Сербії. По закінченні урочистостей з нагоди відкритя табору учні вже  мали можливість поспілкуватися з гостею виключно англійською мовою. Діти поставили Івані безліч запитань про її країну, роботу та уподобання. Робота та спілкування з Іванною справило дуже позитивне враження.

Гарні відгуки про роботу табору дали змогу отримати новий комп’ютерний клас який складається із 15 суперсучасних машин, що мають ліцензійне програмне забезпечення Wondows10 та Microsoft Ofise 2016