Зустрічаємо волонтера з Сербії

В понеділок відбулося офіційне відкриття  мовного табору “GoCamp”. Упродовж двох тижнів з учнями школи працюватиме волонтер Громадської організації “GoGlobal” Івана Іванц, яка учора прибула до Черкас із Сербії. По закінченні урочистостей з нагоди відкритя табору учні вже  мали можливість поспілкуватися з гостею виключно англійською мовою. Діти поставили Івані безліч запитань про її країну, роботу та уподобання. Перше спілкування справило дуже позитивне враження. Мовний табір продовжить свою роботу відповідно до розкладу.

Motto: PER ASPERA AD ASTRA   (THROUGH DIFFICULTIES TO THE STARS)

GOCAMP PLAN (FIRST WEEK):

06.06. MAKING FRIENDS DAY

07.06. AROUND THE WORLD

08.06.ENGLISH SPEAKING DAY

09.06. CINEMA DAY

10.06.SPORT DAY

1 коментар

1. nabezverxa

Дуже цікаво спілкуватися з Іваною на іноземній мові!