Проект з біології “Світ дивовижних рослин” набуває популярності

EnID3ngy6TEУчні 6 класів охоче взялися за реалізацію проекту “Світ дивовижних рослин”. Школярами було створено багато плакатів, стінгазет, презентацій про дивовижні рослини, що існують в усіх куточках планети і дивують нас своїми дививижними властивостями. Одні з них є індикаторами грунтів, інші можуть викликати алергію, бо мають отруйні та алергенні речовини в своєму складі, ще є група рослин, що постійно мандрують. efN7LoTW21sРослини хижаки взагалі поїдають тварин. Так, так всі ці рослини існують.

Але учнів зацікавила не лише тема, а й сам процес роботи в проектних групах.

Ось що написали учениці 6-А класу про роботу над своїм проектом “Рослини і напої”:

mQztGaXyz7M“Ми учениці 6-А класу Безверха Наталія, Удовенко Валерія та Шепетун Дарина створили проект з біології на тему “Рослини та напої”. Ми робили свій проект не довго, кожен мав своє завдання. Тема у нас досить поширена, тому ми намагалися писати лише найважливіше та найцікавіше, щоб знайдена нами інформація була особливою.
TiLi9EVFvYMЗавдяки нашому проекту діти дізналися, що чаї це не лише напої, а й ліки які можуть лікувати від грипу, високої температури, зниженого тиску, проблем з волоссям та інших хвороб.

Нам дуже сподобалось працювати над проектом”