Свято Останнього дзвоника

DSC_0683

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.

DSC_0482

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у нашій школі.

DSC_0491

Адміністрація школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці МАН, предметних обласних, районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.

DSC_0509