Торгівля людьми – сучасна форма рабства

DSCN7698

В рамках співдружності навчальних закладів у Червонослобідській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов тренінг для учнів старших класів «Обери свій безпечний маршрут у житті», який провелаМоскаленко Тетяна Миколаївна, заступник директора з НВР Богуславецького НВК І-ІІІ ступенів ім. М. Максимовича Золотоніської РДА, Заслужений вчитель України, тренер Національної тренерської мережі Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда України».

Заняття дало учням змогу усвідомити гостроту проблеми торгівлі людьми, Учні обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Тренер показала під час практичних вправ небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Тетяна Миколаївна познайомила з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

DSCN7697