Учнівська науково-практична конференція «Війна: український рахунок»

Без імені7  грудня 2015 року – 72-а річниця визволення міста Фастова від німецько-фашистських загарбників.
6 грудня 2015 року серед старшокласників СЗОШ №4 була проведена учнівська науково-практична конференція «Війна: український рахунок».
Конференція була підготувлена учнями 11 класу під керівництвом старшого вчителя історії та правознавства Руденко Любові Миколаївни. Була проведена  значна робота з опрацювання різних джерел  інформації про події нацистської окупації та визволення територій України. Особливий інтерес викликали деталі битви за Дніпро, визволення Києва та рідного міста Фастова. Окрім теоретичного історичного матеріалу учасники конференції переглянули багато цікавого історичного фото- та відеоматеріалів. Було переглянуто та обговорено науково-документальний фільм «Чорна піхота». Учні висловили свої думки та висновки, було емоційно прочитано патріотичні поезії.
Події тієї війни пов’язані з долями багатьох фастівчан, водночас сучасні воєнні дії на сході України теж безпосередньо торкнулись багатьох. Старшокласники висловили думку про доцільність проведення таких заходів для більш глибокого розуміння таких важливих історичних подій нашої непростої історії.