SHADOW TEACHING

DSC_5103   DSC_5106

Десятикласники повторюють англійську абетку з першокласниками.

Принципи “Класної школи” чудово модифікуються до будь-якого навчального предмету. Навчаючи англійській мові, можливо реалізувати не тільки принцип “Готуємо до майбутнього”, але й інші.

SHADOW TEACHING не є нашим винахідом, але дуже чудово навчає співпраці старших і молодших. Під час таких уроків старші учні працюють індивідуально (або з 2-3) з молодшими учнями. По-перше, такий вид роботи допомагає учням випробувати себе в якості вчителя; по-друге, молодшим учням дуже цікаво почути оцінку своїх знань не тільки від вчителя. Навчаючи молодших, старші також отримують багато – це і  вміння співпрацювати не тільки з однолітками, і навіть інколи перевірка власних знань та вмінь. Дуже приємно те, що такій діяльності радіють всі. А для мене, як для вчителя, це можливість не тільки перевірити щось (домашнє завдання, читання, т.д.), а й можливість втілити якісь навчальні проекти під час уроку. Дуже класно працювати, коли у тебе є помічники!

1. lyumahun

Успіхів! Така форма співпраці – майбутнє наших шкіл. Вже давно слід в тандем вчитель-учень ввести ще одного рівноправного партнера )

2. Валерія

Уявляю, як цікаво було і першокласникам і дорослим школярам. Для малюків це взагалі неймовірний і захоплюючий досвід. Успіхів у проекті!