День Гідності та Свободи

21 листопада 2016 року, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. У Марганецькій ЗОШ №3 з метою формування власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві; аналізу геополітичного розташування України, спільній з Європою історії, культури; підвищення мотивації до вивчення історії та географії України, мов європейських країн; виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власних традицій, звичаїв нашого народу були проведені до Дня гідності і Свободи наступні заходи:
• Усний журнал «Нема без кореня рослини, а нас, людей, без Батьківщини» 1- А кл.
• Година спілкування «Народ наш вільний і незалежний» (1-Б, 2 кл.)
• Бесіда «Пам’яті героїв Майдану», «Бійці невидимого фронту» (3А, 3-Б, 4 кл.);
• Круглий стіл «Багатолика Україна в багатоликому світі», «Україна гідна Свободи (8-А, 8-Б);
• Перегляд та обговорення документального фільму «Свобода, Гідність, Братерство» (7-А, 7-Б кл.)
• Ігра-вікторина на європейську тематику (5 кл.);
• Учнівська онференця «Європейський вибір України», «Демократичні цінності прав і свобод людини» (9-А. 9-Б кл);
• Виховні години «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» (6-А, 6-Б кл.);
• Година спілкування «Ідеї демократії – основа українського суспільства», «Герої не вмирають» (10 кл.)
• Усний журнал «У пам’яті нашій вони залишилися назавжди» (11 кл.)
• Інформаційні хвилинки «Як тяжко все це пережити»;
• На уроках історії відбувся захист учнівських проектів та презентацій «Українські революції – перші європейські революції ХХІ століття: причини, завдання, хід та значення» (11 кл);
• Засіданн Євроклубу «Віртуальні подорожі столицями європейських країн («Ми подорожуємо Європою»);
• Виставка у шкільній бібліотеці «День Гідності і Свободи – крок у Європу», «Революція Гідності: три роки потому»;
• Виховний захід у шкільному музеї бойової і трудової слави «Народ мій є народ мій завжди буде…»; перегляд нової експозиції присвяченої марганчанам учасникам Майдану.
• Вшановування сучасних героїв-захисників України та пам’ять загиблих за свободу, єдність та незалежність Українського народу.

15204198_908721069262268_1615692729_o

15205808_908721175928924_913556453_o

1 коментар

1. vikgavrylina

Ви провели неймовірно велику роботу. Важливо виховувати патріотів нашої країни. Я знаю, що ця подія пов’язана із україно-польським проектом, над яким працює ваша команда “Класної школи”. Бажаю успіхів в реалізації запланованого. А які плани на майбутнє? Як ви плануєте завершувати проект?