Загальношкільні дебати, вироблення кодексу школи

DSCN6244

Після розробки кодексів класів Марганецької ЗОШ №3 відбулися загальношкільні дебати щодо вироблення КОДЕКСУ 2.0 школи.

Кожен з класів обрав представників для проведення дебатів які представили своє бачення використання  гаджетів та Інтернету у школі.

Обговорення вийшло дуже жвавим, живим та продуктивним.

1. olena

Молодці! Гарно та плідно попрацювали. Натхнення в подальшій роботі.

2. Ula

Я ціную, як ви працювали і підготували дебати. Вітаю з цим. Тепер, розділяючи досвід, розповім вам про один з методів, який працює, і це техніка “Різні варіанти – Презентація”, де учні в невеликих групах шукають різні шляхи вирішення проблеми, а потім на плакаті представляють альтернативи різних варіантів і їхні наслідки. Зрештою, вибирають краще рішення. На спеціально підготовленій дошці, яка складається з чотирьох елементів:
    • На горі – яскраво представлена проблема,
    • По лівій стороні – стільки раціональних можливостей вирішення проблеми, скільки вдасться сформулювати учням, наприклад, на підставі їх власних думок, читання, бесід з колегами. До того ж таких рішень має бути мінімум три,
    • Праворуч – поруч з кожною можливістю її переваги і недоліки;
    • в нижній частині дошки – загальний висновок, а саме, що вони вважають правильним рішенням.
    Підготовлені учнями плакати, підписані і розміщені на видному місці в класі таким чином, що кожен може ознайомитися з ними.

3. Дмитро

Молодці! Чудова робота! Бажаємо вам успіхів над впровадженням КОДЕКСУ у школі!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 м. Кіровоград!

1. svitsaulyak

Дякуємо! Ви собі не уявляете із яким захопленням проводилися дані заняття. Це було неймовірно цікаво. Учні старшої школи відчували не абияку відповідальність і зацікавленість. Чекаємо на нові завдання!
      З повагою Марганецька ЗОШ №3!