Шкільна команда

Наша шкільна команда

Шкільна команда             Директор НВК “Ліцей №10″ Жадько Олена Анатоліївна           Завуч по виховній роботі, вчитель російської мови та літератури Міняйло […]

Дуже багато змін відбулося в складі адміністрації нашого ліцею в цьому начальному році. Починалося впровадження проекту «Класна школа» з ініціативи директора ліцею Жадько О.А. Та відбулося так, що її було обрано головою Марганецького міськвиконкому.  Ми пишаємося нашою Оленою Анатоліївною та підтримуємо її в такій нелегкій та складній справі, керівництва нашим містом. Ми впевнені, що вона буде не лише найкращим мером нашого міста, а головне людиною, яка не буде байдужою до будь – якої проблеми, які виникають в самому місті, та тих проблем, які виникають у мешканців міста. Разом з Оленою Анатоліївною, отримавши мандат депутата Марганецької міської Ради та ставши секретарем міськвиконкому з ліцею на відповідальну посаду пішла завуч з виховної роботи Міняйло І.І.  Не зважаючи на це, вони продовжують слідкувати за нашою роботою, хоча, як ми розуміємо, у них своєї дуже багато. Ми, лише, хочемо побажати їм успіху, натхнення та великої працездатності, бо щоб наше місто стало знову квітучим, гарним, містом в якому хочеться жити, працювати та навчатися,  потрібно провести величезну кількість реформ, а ми, як колектив НВК «Ліцей №10», і як громадяни міста, будемо намагатися їм у цьому допомогти.

До реалізації проекту «Класної школи» активно долучилися інші вчителі та учні ліцею. Сьогодні в.о директора НВК «Ліцей №10» призначено Міщенко Н.В., а завучем з виховної роботи Дрозд Л.М.  Вони  разом з колективом ліцею довели своє вміння керувати школою під час атестації закладу, яка відбувалася в квітні 2016р. Колектив ліцею отримав схвальну оцінку своєї роботи та підтвердження про надання освітніх послух населенню на наступні 10 років.

В проекті активну участь приймають вчителі та учні, які долучилися до програми з самого початку, та ті, що влилися до неї пізніше, тому ліцейна команда «Класної школи» збільшилася.

Міщенко Наталя Василівна

В.о директора НВК “Ліцей №10″

Дрозд Любов Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Ліцей № 10»