SKYPE конференція етвінерів з польськими партнерами

20160524_140757Наші Етвінери продовжують роботу над проектом DOGS ARE OUR FRIENDS. 24 травня пройшла цікава захоплива SKYPE конференція з партнерами з Польщі ( польсько – англійською приватною школою “Ментіс” з м. Варшава). Учасники проекту познайомилися, презентували готові матеріали (малюнки, постери), співали пісень англійською, польською та українською мовами. Наступна он-лайн зустріч запланована на червень, етвінери створюватимуть комікси у програмі РowToon. Одже, учасники проекту мають багато чого зробити:  сфотографувати і намалювати своїх улюбленців, вивчити нову лексику,  підготувати ідеї щодо створення коміксів.  Бажаємо їм успіхів!

1. majawrzos

great idea to use Skype for such projects – please keep us informed about the progress!

2. kalaxtionova

Ви молодці, що використали можливість спілкування з польськими партнерами завдяки скайп-конференції. Це дуже вдала ідея. Поширюйте свій досвід роботи серед інших учасників проекту “Класна школа”.
    Нам хочеться детальніше дізнатися як етвінери створюватимуть комікси у програмі РowToon.