Урочисте відкриття спортивного майданчику

1193 листопада в Олександрійському колегіумі урочисто відкрили спортмайданчик від компанії Кока-Кола і Фонду братів Кличків.

Турніки, бруси, тенісні столи та рукоходи спорудили на подвір’ї школи, проте святкове відкриття провели в спортзалі, щоб діти не застудилися.

На заході були присутні керівники Фонду Кличко з Києва і представник Кока-Коли з Кропивницького. Директору колегіуму вручили сертифікат на майданчик, м’ячі та спортивний інвентар.

Організатори відзначили роль учениці 11-В класу Валерії Пилипенко, яка написала і направила анкету. Учениця розповіла, що не дуже вірила в успіх, оскільки анкету послали за тиждень до закінчення конкурсу. За словами дівчини, її підтримали директор Олександр Авраменко та викладач Світлана Севастяненко.

Свято продовжилося спортивними конкурсами з призами. Учасникам роздавали сік, Кока-Колу, плакати та постери.

Майданчик в колегіумі став 176-м з початку роботи проекту. Проект існує 11 років, з 2005 року.

25 1 2 3 4 5 6 7 8  10  12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

1. Тетяна Коваленко

Чудова справа! Кожна людина здатна творити добро! Вітаю,успіхів вам!

2. kalaxtionova

Ми оцінити старання ваших школярів, дуже добре, що їх підтримала адміністрація закладу. Схвалення та підтримка вчителя здатна творити чудеса! Не зупиняйтеся на досягнутому!!

3. apolonska

Спортивні змагання – це улюблене заняття дітей!
    Полонська А., Новогродівська ЗОШ №7, м. Новогродівка

4. Богдана Сніцар

Це дійсно чудово!Вітаємо! Гарних вам спортивних досягнень!

5. Юлія Масник

Спорт – це запорука міцного здоров’я! Дуже чудово, що ви відкрили такий чудовий спортивний майданчик!Молодці!