Гімназійний проект «Молодь проти насильства!»

Євроклуб та учнівське самоврядування в рамках міжнародного проекту «Класна школа» продовжують працювати над реалізацією гімназійного проекту «Молодь проти насильства». Протягом останніх двох тижнів гімназисти проводили класні години «Як вирішувати конфлікти» дjlWCHEHzuCAля учнів 6-х класів. Діти грали, імітували різні побутові ситуації, під час яких навчалися аналізувати, попереджати та вирішувати конфлікти. Наостанок всі гімназисти 6-х класів отримали буклети, виготовлені учасниками проекту, які містять інформація  про види насильства та організації, які можуть надати поради та  допомогти кожному хто зіштовхнувся з насильством. Старшокласники вже готують нові заняття  для учнів гімназії з креативними іграми та завданнями, які допоможуть зрозуміти іншого, бути толерантним, бачити хиби у своїй поведінці і виправляти їх.