ПРОЕКТ “Створи новорічний настрій”

т7

27 грудня в нашій гімназії п’ятикласники відзначають Різдво англійською мовою. 5-ті класи (класні керівники Коваленко Є. О, та Басиста Л. М.) та вчителі англійської мови (Кірсанова Е. В, Овчарова Н. А. та Басиста Л. М.) добре підготувались до події, а батьки гарно прикрасили актову залу та пошили надзвичайно оригінальні та красиві костюми своїм дітям.
За дійством, яке відбувалось на сцені, спостерігали батьки, дідусі, вчителі та численні гості. Були в залі і наші закордонні гості: волонтер Корпусу Миру США Джудіт Ендерсс та учень із США Стівен Лейн. Свято вийшло цікавим, яскравим та радісним. Як і повинно бути Різдво!
Свято Різдва англійською мовою об’єднало гімназійну родину та подарувало приємні новорічні емоції!