Шкільні дебати. Кодекс 2.0

Ще раз інформуємо учнів  про проект “Класна школа”  в Україні та Польщі і нашу участь у ньому

DSCN2051 DSCN2021 DSCN2022DSCN2023Члени команди  “Класної школи” вносять пропозиції до Кодексу 2.0

DSCN2032                                                                                           Учні 6-а класу пропонують:

1. Дотримуватись культури спілкування в соцмережах.

2. Продовжувати працювати в електронному щоденнику. Ширше використовувати його можливості.

3. Вважають, що недалеке майбутнє за “Хмарними технологіями”. Тому потрібно вчитись працювати і долучатись до хмарного середовища.

DSCN2034                                                                       Десятикласники вважають за необхідне:

– Проводити активні дискусії з учнями молодших класів  щодо використання ІКТ ;

– Створити електронну шкільну бібліотеку;

_ Покращити системне забезпечення в кабінеті інформатики;

– Дотримуватись правила: не проміняю живе спілкування на віртуальне.

DSCN2037                                                                                    Запісова Мар’яна і Мелешко Соломія (8-б клас)  вважають, що необхідно активно використовувати гаджети для підготовки уроків та саморозвитку, налагодити спілкування по Скайпу з учнями інших шкіл, організувати дистанційне навчання під час карантину та для учнів які довго відсутні в школі за станом здоров’я.

DSCN2043

DSCN2055

DSCN2050

DSCN2056

DSCN2052

DSCN2058 DSCN2060

DSCN2064 DSCN2068 DSCN2066 DSCN2065 DSCN2062

Наші пропозиції до шкільного Кодексу 2.0

P1100913P1100915P1100917 P1100916P1100912  P1100918

DSCN2075

Місцеве телебачення  інформує стриян про нашу участь у проекті “Класна школа” (репортаж з місця події з 18.40 хв.)

1. Iwo Magierski

Справді класні!) З нетерпінням чекаємо остаточної шкільної версії!

1. Світлана Рубан

Дуже дякуємо. Сьогодні надзвичайно плідно працювали. Узагальнювали класні пропозиції. голосували, відстоювали свої думки, все знімало місцеве телебачення. Готуємо матеріали до публікації.

2. svitruban

Ми вже маємо шкільний кодекс, але не маємо значка. Що потрібно ще зробити?

2. Хотілося б отримати детальнішу інформацію про хід ваших дебатів. Хто коли і що запропонував

1. svitruban

Дякуємо за коментар. У понеділок на головній сторінці розмістимо всю інформацію з фотографіями про хід дебатів і дамо посилання на відео, яке вже було показано у Стрийських новинах.

3. okarpenko

Неймовірно гарна команда! Чекаємо з нетерпінням інших новин. Красиві фотографії.

4. majawrzos

well done with the most important IT – rule book in your school. I hope you will use it every day, students, teachers and parents.

great that I can read all your fantastic ideas.

5. Danulo

Справді класні пропозиції. З нетерпінням чекаємо інших пропозицій

6. Danulo

great that I can read all your fantastic ideas.

7. Аня

Неймовірно гарні команди . Красиві фотографії .

8. Арсен

Дуже цікавий та захоплюючий проект. Усі діти старанно готувалися і це дало плоди

1. Юра

Справді класні!) З нетерпінням чекаємо остаточної шкільної версії!

9. Божена

Цікаво пройшли шкільні дебати, де кожен клас пропонував цікаві пропозиції для кодексу 2.0

1. Остап Макота

Кодекс 2.0 був дуже захоплюючим і веселим.