Оберіг солдату від учнів 3-А класу

скачанные файлы
Здавна кожна українська оселя мала оберіг, що захищав  родину від нещасть, дарував достаток, злагоду і здоров’я. Оберегами слугували не лише звичні для нас підкови і вінички із цілющими рослинами, а й прикраси, вишиванки,  ікони, молитви.
Учні 3-А класу приготували своїми руками обереги для солдатів, які захищають східні кордони нашої України. На оберегах дівчатка вишили тризуб та символічний знак, що є захисником чоловіків від усього злого та ворогів.
Разом з оберегами учні на Схід передали свої листи та вірші, які присвятили героїзму та мужності українських солдатів.
Ми віримо в те, що кожен захисник повернеться додому живим і з перемогою!