Готуємось до мабутнього

05520161017_150747Ринок праці стрімко змінюється, з розвитком глобальних технологі і постійним прогресом потреба в нових і перспективних професіях усе більше росте. На зміну старим приходять нові, більш затребувані й цікаві. Учні 10 – Б класу, задумуючись над мабутнім, вирішили дослідити які нові професії зявляються на ринку праці України та які професії втрачають актуальність, а то і зовсім зникають. Учні розділились на групи та визначились із завданнями. Одні займаються пошуком інформації в інтернеті , інші визначившись із зникаючими професіями в нашому селі, мають зустрітись із односельчанами – носіями зникаючих професій. Треті – зустрітись із працівниками районного центру зайнятості. Отож має бути цікаво.

1. ogerbanosenko

Дуже цікава тема для проекту, учнів вона має захопити, тим більше 10-ти класників. які на порозі вибору майбутньої професії. В моїй школі ми тісно співпрацюєм з Міським центром зайнятості, який періодично влаштовує для учнів екскурсії, брейн-ринги, ярмарок професій. Ось опис однієї такої зустрічі цього року https://klass8-aa.blogspot.com/2016/11/blog-post_19.html і минулого https://klass8-aa.blogspot.com/2016/03/blog-post_30.html. Зичу успіхів в реалізації задуманого!

2. Алла Ткачук

Нам всім буде дуже цікаво дізнатися результати вашого дослідження. Як ви розподіляли обовязки між групами та скільки часу ви плануєте витратити на реалізацію даного проекту? Обовязково додайте свій фотозвіт роботи.

3. Згодна, такий проект цікавий 10-класникам. Можна ще провести опитування серед старшого покоління, ким вони мріяли стати у шкільному віці, які професії тоді вважались престижними. Таким чином, буде ще використано метод усної історії.