Першовересень

1                                                                                     Яскраве сонце ненароком

Кидає промінці до нас.

А школярі бадьорим кроком

Ідуть до школи. Вчитись час!

Учні та вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне з радістю зустріли Першовересень, що знаменує початок навчального року.

11 На свято прибули і гості: настоятель Свято-Покровського храму протоієрей отець Віктор, якому було надано слово для благословіння, методист районного методичного кабінету і учасник АТО Грабовець Віктор Каленикович, який вітав усіх присутніх з Днем знань,  та жителі села Дубечне, що побажали долучитися до урочистої події.

Лінійка пройшла у доброзичливій атмосфері і малиновий дзвоник, який подали учениця 1 класу Троян Маргарита та учень 11 класу Пась Ігор, покликав усіх школярів на перший урок.

Іванна Косминя,

педагог-організатор