Екскурсійна поїздка до Музею Космонавтики (м. Житомир)

DSC08956

14 квітня 2016 року відбулася дуже цікава й пізнавальна поїздка до музею Космонавтики в м. Житомир, учасниками якої стали учні 2 -А класу – переможці тижневих рейтингів серед колективів початкової ланки.
У виставковому залі Музею космонавтики ім. С.П. Корольова періодично влаштовуються тематичні та художні виставки, на яких завжди представлені роботи наших учнів, перможців конкурсу до Дня космонавтики, ініційованому нашими шефами з ГЦСК НКАУ. Експозиція „Космос” вражає відвідувачів своєю незвичною для технічних музеїв видовищністю, особливою утаємниченістю й піднесеністю. Унікальна колекція зразків космічної техніки та спорядження, серед яких багато оригінальних, таких, що побували в космосі, розміщена поряд з фото колажами, на яких шедеври світового мистецтва постають на тлі зоряного неба.
Оригінальне оформлення з елементами сучасного дизайну: музика, світлові ефекти, – у поєднанні з незвичним концептуальним підходом, що поєднує технічний і гуманітарний аспекти, зв’язуючи в одне нерозривне ціле природознавство, філософію і мистецтво, – все це створює таємничу неповторну атмосферу, де Вічність і Безмежність стають ніби ближчими, доступнішими, дозволяють наблизитись і подумки зазирнути туди…

DSC08879DSC08889DSC08904DSC08908DSC08909DSC08928DSC08939

1 коментар