V обласний етап змагань «Сокіл» (Джура)

1213181715161711.05.16 – 13.05.16  відбувся V обласний етап змагань  «Сокіл» (Джура). Радомишльський район представляла команда «Захід-Схід», до якої входили учні Радомишльських шкіл та учні нашої, Городоцької школи. По прибуттю в смт. Черняхів, відбувся парад, на якому урочисто привітали 26 команд Житомирської області. Слідом за парадом розпочався конкурс «Впоряд» (виконання стройових вправ), на якому наша команда виборола 13 місце. Наступним був конкурс «Ватра»( показ талантів), на якому ми посіли 15 місце. Після цього усі були направленні на місце для встановлення палаток. Попри те, що був дощ, наша дружна команда одна з найперших приготувала вечерю й встановила палатки. Увечері 11.05.16 відбувся ще один конкурс «Відун» (конкурс зі знань історії), де Радомишльський район зайняв 5 місце. Наступний день 12.05.16  розпочався з конкурсу «Стрільба», де нами було зайняте 17 місце. За ним слідував конкурс «Смуга перешкод», де наша команда стала срібним призером. Наступним розпочався конкурс «Рятівник» (перша медична допомога), на якому ми вибороли 3 місце. О 18:00 відбулося нагородження, де команда «Захід – Схід» зайняла 8 місце. Це досить непоганий результат, оскільки Радомишльський район приймав участь у цих змаганнях вперше. Увечері 12.05.16 всі учасники зібрались біля вогню і разом співали пісні. Враження незабутні.

1. Андрій

Цікаві війського-патріотичні змагання в яких я сам беру участь