Проведення класних дебатів

Для класних дебатів були дібрані актуальні теми.

22 вересня у 5 класі  пройшли дебати на тему «Використання мобільних телефонів у школі: дозволити чи заборонити?»

Учні 10 класу – 23 вересня обговорювали «Чи варто на кожному уроці користуватися засобами ІКТ»

26 вересня учні 11 класу дискутували на тему «Чи варто 100 % довіряти інформації в ЗМІ»

Учні 6 класу 27 вересня відповідали на питання «Інтернет – друг чи ворог?»

29 вересня у 7 класі пройшли дебати на тему «Спілкування з незнайомцями в соціальних мережах: за і проти»

Школярі 8 класу 3 жовтня обговорили «Чи потрібне учнівське самоврядування в школі?»

5 жовтня 9 клас наводив аргументи щодо «Ефективність використання учнями гаджетів»

DSCN5797

При підготовці до дебатів учні користувалися різними джерелами додаткової інформації: підручниками, журналами, газетами, інтернет-ресурсами. А також прислухалися до порад вчителів і батьків. Заздалегідь учні підготували різноманітні аргументи та обговорили їх у межах своєї команди.

DSCN5785

При  проведенні дебатів всі команди ділились на  три групи – «За», «Проти» та «Спостерігачі».

Більшість  учнів зацікавилися і були дуже активними. Наводили дуже багато прикладів. Вони не просто говорили про певні переваги та недоліки, а ще й надали аргументи, намагаючись при цьому бути толерантними та поважати думки інших.

1 коментар

1. Ewa Borgosz

По моему, Вы образцово провели дебаты в классах, интересно, что каżдый класс обсуждал другую тему. Если я правильно поняла, во время школьной дебаты каждый класс представил свои выводы и благодаря этому, знания всех учеников углубились. Но так как в школьной дебате принимали участие представители классов, а ние все ученики, то может стоит все выводы отдельных классов представить на блоге или по другому сделать их общедоступными?