Захист проектів

У рамках проекту «Класна школа» у листопаді місяці відбувся Ярмарок захисту проектів. На засіданні шкільного Парламенту та  Команди було обрано теми для проектів, присвячені 45-річчю Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей». Початкові класі готували малюнки, учні 5-9 класів – проекти «Шкільна династія», а учні 9-11 класів – відеороліки або презентації. Також  учням 5-11 класів було запропоновано зробити фотопортрет класу.  На підготовку до захисту було відведено півтора місяці.

За цей період учні провели велику роботу. Вони планували свою роботу, брали інтерв’ю у вчителів-ветеранів, оформляли альбоми, фотографували, робили зйомки, працювали у шкільному музеї, готували проекти, обговорювали проекти на класних годинах. Захист було проведено в три етапи:

  • Перший етап – захист проектів «Шкільна династія» (для учнів 5-9 класів)
  • Другий етап – захист проектів «Фотопортрет класу»
  • Третій етап – захист проектів – відеофільмів, презентацій (для учнів 10-11 класів).

У захисті проектів «Шкільна династія» взяло участь 11 учнів, які захистили свої проекти на «відмінно»:

– Династію Передерій  представляла учениця 5 класу Передерій Віолетта.

9– Династію Щербатових – учень 5 класу Щербатов Владислав.

8   – Династію Томак – учениця 5 класу Томак Наталі.

11            – Династію Панових – учень 5 класу Панов Дмитро.

3– Династію Єрських-Кучурок – учень 5 класу Єрський Микита.

10–  Династію Бойко – учениця 5 класу Бойко Маргарита.

4– Династію Сараєвих – учениця 6 класу Сараєва Анастасія.

5– Династію Іванових-Павлових – учениця 8 класу Іванова Анастасія.

1– Династію Комендантових – учениця 8 класу Головченко Єкатерина.

7– Династію Кравченко – учениця 8 класу Кравченко Ксенія.

2– Династію Носко – учениця 10 класу Носко Ольга.

6

Проекти  «Фотопортрет класу»  було представлено у вигляді колажів.  Кожен клас, з 5-ого по 11-ий, представили себе такими, якими хочуть бути або є. Багато  спорили, вносили пропозиції – і ось результат їх роботи.

12    14     15 16    17    13181920212223 24 25

Найбільш складною була робота над створенням відеороликів – проектів для учнів 9-11-х класів. Учні планували проект, писали сценарії фільмів, потім добирали до них матеріал та музику, компонували його, озвучували, звертались за порадами та допомогою до вчителів – членів команди. І ось результат – створено три фільми (кожен – по 10 хвилин):

  • ученицею 11 класу Руденко Ганною – «Історія школи»,
  • ученицею 10 класу Сідляренко Анастасією – «Пам’ять» (фільм присвячено вчителям, яких вже рядом з нами немає),
  • учнем 9 класу Маляренко Степаном – «Вчителі-ветерани».

Захист проектів проходив перед великою аудиторією під час святкування Ювілею школи. Всі роботи оформлено і здано до шкільного музею «Історія школи». Весь цей матеріал буде використано класними керівниками та вчителями на уроках, виховних годинах, екскурсіях до музею, батьківських зборах, зустрічах випускників.

Підсумки Захисту проектів було оголошено на лінійці 25 листопада 2016 року. Всіх учасників  було нагороджено Грамотами та Подяками для батьків, які допомагали своїм дітям творити.

Share Button

5s коментарів

  1. ogerbanosenko

    Величезна робота пророблена вашою шкільною командою. Ви великі молодці! Всі школи скаржаться на брак часу, а ви самі перші фінішували. І ювілей відзначили і проектну роботу реалізували. Мені сподобались всі завдання для різних вікових груп. Хотілось би ще побачити результати найстарших. Відео-роліки також можна прикріпити до наших блогів, можна їх розмістити на ютюбі, а потім вставити код в блозі. З нетерпінням буду чекати на їх перегляд.

    Відповіcти
  2. Ewa Borgosz

    Поздравляю с успехом. Если я всё правильно поняла, вы провели короткие проэктные работы. Проекты были разнообразные и ние все выполнялись командами – “Школьная династия” касалась семей учеников и ученики готовили их индивидуально. Фотопортреты классов разнообразные и интересные. Я только не совсем уверенна в том, можно ли все назвать проектами. Хекоторые фотографии показывают, что ученики продумали и оформили коллажи, а некоторые – просто сделали фотографию. Интересно было бы узнать, чему они научились благодаря этому.
    Вы написали, что видеоролоки создают классы – команды. Здесь работали комады, а Анастасья, Ганна и Степан покажут эти фильмы на фестивале или же это тоже индивидуальная работа учеников? Интересно былобы посмотреть эти фильмы. Это возможно?

    Відповіcти
  3. kalaxtionova

    Обрані вами теми дуже цікаві, аналогів я ще не побачила у проекті “Класна школа”. Дуже важливо, що завдання підібрані для учнів різного віку з використанням ІКТ. Хотілося б дізнатися скільки часу ви витратили на підготовку проекту? Які виникали труднощі та як ви їх долали?

    Відповіcти
  4. Елла Ситник

    Вітаю. МОЛОДЦІ! Добра робота. Власний досвід підказує – це були незабутні півтора – два місяці. Ви чудово фінішували.
    Добрий звіт. Але ж ми ні на хвилинку не сумніваємося, що воно саме так, або ще краще було та виглядало. Можливо варто було додати на блозі трішки аналізу(кухні). Нам дуже цікаво з кого складався і як працював штаб (координаційний центр проекту, чи творча група). Найважче, тим, хто реалізує проект, хоча б приблизно дотримуватись його етапів. А як було у вас? Важко повірити, що все – все, все вдалося. І ні разу, ні разу не було сліз чи розчарування? Попередьте нас про можливі ризики. Ви ж першопрохідці.
    Розумію. Коли свято – хочеться сказати про головне. Методичні подробиці пізніше?
    Успіхів вам

    Відповіcти
  5. Лариса Сулева

    Дуже цікава і велика справа зроблена. ви гарно постарались відзначити ювілей. Цікаво, на якому етапі вам було важко, а що вдавалось просто? Чи залучали до роботи батьків? А, взагалі, молодці.

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>