Загальношкільні дебати

20 жовтня пройшли загальношкільні дебати, на яких обговорювалося, як поєднати “Принципи Класної школи” з використанням ІКТ під час навчально-виховного процесу в нашій школі:

• Які Інтернет-інструменти можуть знадобитися на різних предметах?
  •  Як реалізувати командні учнівські проекти з використанням ІКТ?
  • В чому полягає безпечне використання мережі Інтернет?

1 коментар

1. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Вітаю вас із проведенням шкільних дебатів. Теми ви обрали актуальні та цікаві для школярів. Дуже добре, що до роботи ви залучили багато учнів, які працювали злагоджено та дружньо.
    Я хочу дізнатися, скільки часу ви витратили на підготовку до дебатів? Опишіть детальніше, які висновки зробили учасники чи були труднощі в проведенні.