Літо, привіт!!!

З 30 травня у школі розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір з денним перебуванням «Котигорошко». Головним напрямком діяльності табору є військово – патріотичний. Сформовано чотири загони з учнів 1-8 класів, які очолюють вихователі, цікаво спланована робота. Перший день роботи передбачав знайомство серед вихованців, подіями. Яскраво і незабутньо зустріли вихованці 1 червня – День захисту дітей. За сприяння Смілянського управління освіти, молоді та спорту діти отримали морозиво, після участі в концерті, квесті, різних іграх. Попереду їх чекають ігри патріотів, день Європи, екскурсії та подорожі стежками рідного краю, робота над проектами. Гарного відпочинку.

DSC01540IMAG1653IMAG1596