Вітайте – маємо Кодекс школи!!!У нас він такий.

1. Постійний доступ до високошвидкісного Інтернету всім учасники навчально-виховного процесу.
2. Використання ІКТ в навчально-виховному процесі (електронні підручники, планшети, гаджети тощо) в замін паперовим відповідникам виключно в навчальних цілях.
3. Запровадити та активно використовувати в навчально-виховному процесі систему Оnline / Skype – трансляції.
4. Учасникам навчально-виховного процесу активно користуватися сайтом школи, використовувати в підготовці домашніх завдань сайти/блоги вчителів-предметників.
5. Систематично використовувати в навчально-виховному процесі (перегляд, прослуховування) відео та аудіо носії (мульт, художні, навчальні, пізнавальні фільми).
6dQamvl9Uts

Share Button

7s коментарів

 1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

  Вітаю!!!
  Дуже важливий етап подолано. Сподіваюсь ви доведете всім, а перш за все собі , що ініціатива учнів може знайти своє втілення в конкретних справах.Будьте наполегливими.
  У більшості шкіл Кодекс розміщений на самому людному, видному і легкодоступному місці. Він добре, цікаво оформлений, привертає увагу, і не дає “забути” про запропоновані учнями правила. А як у вас? Судячи з того, що відсутні коментарі учнів, вчителів, батьків щодо такої важливої у житті школи події, дозволю собі припустити, що оприлюднення Кодексу в вашій школі ще попереду. Чи я помиляюсь?
  Рухаємося далі? Зверніть увагу на подальший план розгортання проекту. Успіхів. Так тримати.
  P.S. Щоб саме про ваші успіхи оперативно дізнавалися всі учасники Класної школи не забувайте у заголовку вказувати назву школи та місто.

  Відповіcти
 2. avasylevska

  ГОТУЄМО ПОКИ ГАРНИЙ ПЛАКАТ, НАД ЯКИМ ПРОЦЮЮТЬ УЧНІ-ФОТОШОПЕРИ). РОБИМО ЙОГО ЗА ДОПОМОГОЮ КОППЮТЕРНИХ ПРОГРАМ, А ЦЕ ЗАЙМАЄ БАГАТО ЧАСУ

  Відповіcти
 3. oleoskyrko

  Як і обіцяли!!! Наш плакат Шкільного кодексу готовий і ми його Вам презентуємо.

  Відповіcти
 4. oleoskyrko

  Звичайно, на його виготовлення затрачено багато часу та зусиль, але воно того варте. Ви згодні???

  Відповіcти
 5. oleoskyrko

  Наступний етап – розміщення Класного кодексу на інформаційній стіні “Класна школа”, якій ми відвели своє особливе місце. Дорогі друзі, шановні колеги та батьки активно застосовуйте і використовуйте основні постулати Класної школи в роботі. Саме на думку учнів 5 основних пунктів визначених в Кодексі мають можливість зробити шкільне середовище дійсно “КЛАСНИМ”!!!Вперед!!!

  Відповіcти
 6. Алла Ткачук

  Актуально, креативно. Кодекс заслуговує найвищої оцінки!!! Молодці!!!!

  Відповіcти
 7. kaxmara

  Цей кодекс зробить навчання учнів більш результативним, цікавішим та захоплюючим. Чудово, що навчальний процес рухається в ногу з сучасним розвитком.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>