Класні дебати в 9-А класі.

17 жовтня 2016 року в 9-А класі в межах проекту «Класна школа» відбулися дебати, на яких ми спробували відповісти на запитання:

•  що потрібно, щоб наша школа стала ще кращою, сучаснішою, допомагала розвиватися кожному учню;
  •  створити шкільний Кодекс.

Весь клас був поділений на 4 команди.

20161017_142827

20161017_142840

20161017_144024

20161017_144438

Після активного обговорення був створений Кодекс, який ми представимо на шкільних дебатах:

1. Використовувати блоги вчителів для підготовки до уроку та дистанційного навчання.
  2. Створити шкільну команду для наповнення інформацією сайту школи.
  3. Знаходити корисну інформацію в Інтернеті, щоб урок був цікавішим.
  4. Створити комп’ютерні тести для підготовки до самостійних та контрольних робіт.

1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

Вітаю.
    Таке враження – наче сама була присутня на дебатах 17 жовтня у 9 -А. Стільки позитивної енергетики від вашого фотозвіту.
    Пропозиції класно сформульовані, дуже актуальні та своєчасні. Ви їх придумували в ході дебатів чи це результат попередньої підготовки, обговорення, якихось соціологічних опитувань, спостережень?
    А що думають про це учителі, батьки? Вони бачили ваш плакат? Сподіваюсь він висить у вашій класній кімнаті , або ж разом з іншими подібними “документами” знайшов своє гідне місце у вестибюлі школи.
    Дякую вам! Молодці! Так тримати!

1. Игорь Сиваненко

Так ми гарно попрацювали. Було весело як у дома. 9-А завжди були такі креативні. Пишаємось що у нас у школі є такі творчі люди!

2. avasylevska

Ви справжнісінькі молодці. Так влучно, розумно і дуже відповідально сформулювали основні можливі правила Кодексу.Вже сьогодні починайте ними користуватися і навчіть цьому своїх друзів.
    Успіхів