У школі № 29 відбудеться благодійна ярмарка «Допоможи собі сам!»

11 жовтня, на засіданні Ради школи і загальношкільного батьківського комітету, батьки, учні та вчителі виступили з ініціативою провести в школі благодійну ярмарку під гаслом: «Допоможи собі сам!», з метою – придбання необхідних миючих засобів для школи.
17 жовтня, на загальношкільній лінійці, голова батьківського комітету Лобода Валерія Валеріївна закликала учнів не залишатись осторонь проблем рідної школи і долучитись до благодійного ярмарку. Також, Валерія Валеріївна зауважила, що кожен учень зможе прийняти участь в ярмарку, принісши для неї власноруч зроблені тістечка, поробки чи малюнки.
Відповідно до створеного батьками учнів і завгоспом школи кошторису будуть придбані миючі засоби для потреб закладу.
Адміністрація і вчителі виголошують щиру вдячність батькам і учням за небайдужість до нагальних потреб школи.

ярмарка миючі

Скорохід О.В., психолог школи