Благодійний ярмарок

11 вересня в Південному районі міста Кам’янського відбувся благодійний ярмарок «Подаруємо життя!». Ярмарок було організовано за ініціативою шкільного парламенту та директора НВК № 37 Гончар Наталії Миколаївни. Учениця 11 класу Проноза Яна ( діагноз рак крові) потребує на лікування 450 000 грн. Родина зібрати такої суми не в змозі. І тоді виникла ідея про благодійний ярмарок, яку підтримали міський голова Білоусов А.Л., Колісніченко С.С., депутат міської ради Сидоров С.Л., народний депутат України Дубінін О.О., керівництво ПК «Хімік». Слова великої подяки всім школам Південного району, які виставили на продаж різноманітні речі, виготовлені власними руками; всім людям, які не залишилися байдужими, і тим самим допомогли родині Пронози Яни. У цей день  на площі біля ПК «Хімік» бабусі Яни було передано на лікування онучки 19 тис 119 грн. Кажуть, що саме сьогодні, у день Іоанна Хрестителя, треба молитися про позбавлення від хвороб. Нехай наша молитва буде почута, і Яночка знову сяде за парту нашої школи, а наприкінці навчального року разом із своїми однокласниками отримає атестат зрілості!

imageimage (1)image (2)