Теми проектів

Учні 9-х класів обрали тему для проектів. Із захопленням вони взялися вивчати молодіжні субкультури. Темами досліджень стали наступні субкультури:

– готи

– графітери

– анімешники

– байкери

– паркур

– скінхеди

– репери

– футбольні вболівальники

Результатом дослідження має стати ярмарка проектів, де учні представлять широкому загалу свої дослідження

Share Button

4s коментарів

 1. ogerbanosenko

  Вітаю! Перший етап проектної роботи успішно проведений. Попереду створення робочих груп, реалізація проекту. На цьому етапі хотілось би вам порадити, чітко з дітками окреслити кінцевий результат. Що вони хочуть побачити на завершення, що будуть представляти на Фестивалі проектів. Не забувайте, завданням “Класної школи” є використання учнями ІКТ на кожному етапі роботи. Бажаю реалізувати задумане!!!!

  Відповіcти
  1. obezhodkova

   Дякую за пораду. Ми спланували, що учні зроблять презентації, проведуть опитування та захистять свої роботи. Учні також виявили бажання захищати свої проекти у вигляді представників тих субкультур, які вони представляють.

   Відповіcти
 2. Тетяна

  Так, це для молоді дійсно цікаві теми, бо актуальні.

  Відповіcти
 3. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

  Сучасне інформаційне суспільство розвивається швидкими темпами.
  Нерозуміння дорослих примушує молодь віддалятися, об’єднуватися та створювати власний світ. Перш за все, це і зумовлює формування неформальних молодіжних об’єднань та молодіжної субкультури в цілому.
  Ви обрали актуальну тему, яку учні зможуть дослідити та гідно представити результати.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>