Проект “Go Camp” – запрошуємо волонтерів до співпраці

Безымянный

З метою виховання нового всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття ми запрошуємо до співпраці волонтерів із різних країн із нашими вчителями й дітьми у пришкільному дитячому оздоровчому таборі. Мета цієї роботи – надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.
Завдання:
-розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття;
-подолати мовний бар’єр;
-навчити дітей широко мислити, виходити за рамки одної дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами;
-сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду;
-зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій на методик навчання;
-подолати стереотипи серед іноземців щодо України;
-популяризувати волонтерський рух в Україні;
-сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

Переглянути презентацію >>>Go camp 2017

1 коментар

1. Алла Ткачук

Молодці, що ви заздалегідь почали турбуватися про літній відпочинок дітей в оздоровчому таборі.
    Хочеться зазначити, що володіння англійською мовою зажди стане дітям у нагоді. І це дійсно так, адже завдяки знанням англійської мови можна сприймати більше інформації, спілкуватися з цікавими людьми.
    Бажаю вам успіхів у всіх починаннях.