Готуємося до ярмарку

Ми довго роздумували яким чином провести ярмарок: як організувати учнів, кого з учителів долучити, кого запросити із управління освіти, а саме головне – коли, скільки потрібно часу на підготовку, які засоби будуть потрібні, як обрати приміщення.

Нарешті, з’явилася “картинка” майбутнього заходу. Ми почали розуміти, як дати відповіді на всі вище поставлені запитання.

Для початку, провели опитування серед учнів хто якими програмами користується чи досконало володіє і може навчити інших, здебільшого це відбувалося на уроках інформатики, адже всі класи вивчають цей предмет.

Виявилося досить цікаво, багатогранно – назбирали 16 ідей !!!(я навіть не очікувала – багато).

Зібралися на засідання творчої групи –  учні, вчитель інформатики, Труш Є.В. та я, Орленко О.С. Вірішили провести онлайн  опитування (учні використали Google форми), щоб назбирати з цікавих ідей – найцікавіших та практичних (результати поки не показуємо, бо ще триває процес опитування до 05.01.2016 р.). Сворили спільну бесіду в соцмережі ВКонтакті – визначили щоденний час для бесіди, порад, спілкування.

Майже визначилися з днем проведення – перший тиждень після канікул (день залежить від плану роботи, який буде відомий наприкінці грудня).

Зараз готуємо буклети із запрошеннями. Учні готуються представити свої “товари” на розсуд учнів та вчителів, батьків та усіх зацікавлених.

фото

 

Share Button

2s коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>