Загальношкільні дебати відбулися

12 листопада 2015 року командою вчителів та учнів 10-11класів були проведені загальношкільні дебати з питань вироблення правил використання інформаційно-комунікаційних технологій у школі, які ввійдуть до Кодексу 2.0. Приємно відзначити активність учнів початкової ланки.

Навіть, після класних дебатів, деякі учні відстоювали свої думки з негативного впливу роботи з гаджетами. Та все ж, більшістю голосів були прийняті загальношкільні правила використання ІКТ та покарання за їхнє недотримання.

Лишилося все гарно оформити та представити на узгодження учительському та  батьківському колективам.

DSC04665 DSC04652 DSC04653 DSC04654 DSC04655 DSC04656 DSC04657 DSC04658 DSC04659 DSC04660 DSC04661 DSC04662 DSC04663 DSC04664DSC04687 DSC04684 DSC04685 DSC04686

 

Share Button

19s коментарів

 1. гриша

  Ідея дуже сподобалася, гадаю це буде сприяти розвитку дітей у школі)

  Відповіcти
 2. Світлана

  Завдяки дебатам діти можуть висловити власну думку, вістояти свої інтереси, поділитись думками з іншими!

  Відповіcти
 3. vlaosadcha

  Подобається ідея із запровадженням у школі інформаційних технологій та гаджетів,за допомогою них легше знаходити потрібну інформацію.

  Відповіcти
 4. dkomenotrus

  Дебати – це дійсно дуже чудова ідея! Дякуємо всім,всім,всім ,хто це втілив та тим ,хто цим займається!

  Відповіcти
 5. vaslehka

  Завдяки проведенню подібних проектів діти навчаються не лише співпраці, а й використовувати новітні технології з користю для себе:)

  Відповіcти
 6. Олександра

  На мою думку дебати – це гарне висловлення власної думки в різних закладах. Дуже добре, що на заході були присутні представники всіх класів в школі, так ми могли почути власну думку кожного із них. Такі заходи допомагаю розвиватися дітям в школі, вони навчаються правильно висловловити і сформульувати власну думку, і правильно донести доносити свої думки до присутніх.

  Президент школи – Пересунько Олександра.

  Відповіcти
 7. Людмила

  Із задоволенням приймали участь в дебатах учні 4 Б класу. Відчули себе причетними до життя школи, до голосування віднеслись серйозно, по- дорослому. Наступного дня розповідали однокласникам про подію,про затверджені правила та покарання за їх порушення. Чудова ідея! Так тримати!

  Відповіcти
 8. burenko.vika

  Загальношкільні дебати-це дуже класна ідея! Цікаво було почути ставлення всіх класів школи щодо інформаційних технологій та гаджетів на уроках, та висловити свою думку.

  Відповіcти
 9. vasdiakiv

  Дебати – справді класний інструмент, який допомагає нам вчитися демократії. І, якщо після обговорення та прийняття правил, кожен буде їх виконувати, то це перший крок до справжнього розуміння демократії в дії. І Кодекс 2.0 – перевірка цьому. Цікаво побачити ідеї і конкретні прийняті правила. Вони, напевне скрізь співзвучні. Можна вийти з пропозицією до МОН України, щоб постаратися затвердити (чи рекомендувати) на національному рівні – теж класна пропозиція. Чи як?

  Відповіcти
 10. krismulska

  На сьогоднішній день, ІКТ є невід’ємною частиною навчального процесу. За допомогою гаджетів можна швидко знайти потрібну інформацію, яка є необхідною у навчанні. Тому розумне їх використання, на мою думку, призведе до покращення результатів з деяких предметів.

  Відповіcти
 11. Justyna

  Очень рада что Тема заинтересовала столько учеников ( старших и младших) и что дебата была так позитивно эмоционально. А еще Хорошая идея c плакатами . их можно повесить на стенах школы чтобы все помнили о правилах.

  Відповіcти
 12. dinahejko

  Діти молодці, вони вчаться доводити свою точку зору аргументовано, переконувати своїх однолітків у необхідності правил – Кодексу 2.0., вони приймають компромісні рішення, які і будуть самі дотримуватися. Всім нам успіху!

  Відповіcти
 13. vita

  Дебати гарний метод висловити думку. Дітям сподобалось. Всі думки почуті .

  Відповіcти
 14. katmoroz

  Ідея чудова,підтримуємо її,оскільки,саме на дебатах кожен може висловити власну думку і вона буде почута.Тож я вважаю,що наша школа рухається в правильному напрямку.

  Відповіcти
 15. Дмитро

  Дякуємо за таку чудову ідею,як дебати.Нам сподобалась!!!

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>