Новорічний калейдоскоп у школі

Новорічні пригоди для нашої школи розпочалися 18 грудня. Цього дня учні 1-4 класів мали змогу поринути в чарівний Світ казки “Ой хто, хто Миколая любить!”. До учнів 5-11 класів завітали Проня Прокопівна та особистою персоною Свирид Головастов (вистава “За двома зайцями” для учнів 5-11 класів).

24 грудня учні 1-4 класів переглянули виставу в Київському обласному музично-драматичному театрі імені П. Саксаганського “Назнайко. Я повернувся”.

25 грудня  для учнів школи було проведено новорічну казку “Мішок Діда Мороза”, яку підготували педагог-організатор, керівники зразкової хореографічної студії “Колорит”, вокальних ансамблів  “Дзвіночок” та “Гармонія”,  учні  10 і 11 класів.

Діти отримали масу задоволення та позитивні емоції.