Робоча зустріч класних керівників проекту

23 листопада відбулася робоча зустріч класних керівників та класоводів класів проекту, хоча до реалізації принципів “Класної школи” поступово долучаються усі вчителі та учні. На зустрічі були присутні 14 класних керівників та команда проекту. Вели зустріч координатори Орленко О.С., Богінська Л.П.

У ході роботи було розглянуто наступні питання:

– робота класів, які долучилися до роботи після реєстрації у блозі;

– організація роботи класних колективів  у блозі “Класної Школи”;

– розгяд принципів “Класної Школи”.

Вирішили закріпити за класами, що долучилися до роботи пізніше, по 2 учні з 10 класу, в якому зареєстровані майже всі. В їхні обов”язки буде входити допомога по розміщенню матеріалів напрацьованих у класах.

У рамках проекту з класними керівниками опрацювали напрями роботи у класних колективах (організація учнів ), вирішили працювати використовуючи методики змішаного навчання.

 

Share Button

2s коментарів

  1. yulkucher

    Такі робочі зустрічі дуже корисні. Координатори швидко реагують на запит учнів та вчителів, щодо надання допомоги по впровадженню Проекту. Як класний керівник 6 класу, знаю, що така зустріч запланована і з учнями (на цьому тижні).

    Відповіcти

  2. Приємно бачити, що до реалізації проекту долучаються класні керівники, а не лише команда Класної школи. Майбутнє саме за такими педагогами!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>