Скажемо курінню НІ!

13 листопада 2015 року у рамках акції ” Скажемо курінню НІ!” учні шкільного самоврядування провели цікавий захід ” Суд над цигаркою”.
На даному заході було розкрито факти – злочини, які стимулюють молодь до вживання тютюнових виробів, показано наслідки тютюнопаління, наведено сумну статистику смертності внаслідок вживання тютюнових виробів. Протягом дня учні школи мали змогу переглядати відеоролики про шкідливий вплив на здоров”я людини вживання тютюнових виробів та закликали своїх однолітків до ведення здорового способу життя.

Share Button

12s коментарів

 1. Даша

  не потрібно курити-це дуже шкідливо для здоров”я

  Відповіcти
 2. Олександра

  Такі заходи щодо вирішення проблем куріння потрібно проводити частіше. Адже куріння в такому ранньому віці , а також в дорослому житті призведе до різних наслідків. Це стосується не тільки куріння, а й і інших шкідливих звичок, які дуже сильно впливають на здоров’я людини. Ми повинні підтримувати такі заходи і проводити їх частіше!
  Президент школи – Пересунько Олександра.

  Відповіcти
 3. марія

  Молодці! я підтримую такі заходи:”Куріння шкідливе для здоров”я.”

  Відповіcти
 4. Андрей 5-В

  Дуже важливий захід для учнів усієї школи.Куріння в цьому віці популярне серед дітей,діти не розуміють,що воно шкідливе.

  Відповіcти
 5. Софія 6-А

  Захід дуже цікавий мені дуже сподобалось.Сподіваюся , що діти які були на ньому зрозуміли ,як куріння впливає на стан здоров’я!

  Відповіcти
 6. Оля 9-б

  Гарний захід!Я вважаю,що він допомагає зрозуміти,як погано куріння впливає на наше здорав’я.

  Відповіcти

 7. Куріння шкідливе для здоровя,не тільки для дітей ай для дорослих теж.Тому курінню НІ.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>