Читаючи Франка…

14 листопада для учнів 8-Б класу відбувся цікавий захід – відкритий мікрофон «Читаючи Франка» (2016 рік – рік І.Франка в Україні).

Школярі вголос читали ліричні твори Івана Яковича зі збірки «Зів’яле листя», розповіли історію написання цієї ліричної драми. Вона складається з трьох циклів – «жмутків». Усі вірші трьох «жмутків» поєднуються однією ідеєю глибокого, але нерозділеного кохання. А ще учні дізналися про ліричні твори І. Франка, які покладені на музику «Чого являєшся мені…», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…». Гарні враження від прочитаного і почутого залишилися у тих, у кого серце молоде і неспокійне

Та, кілька днів тому, учні 8-Б класу на чолі з класним керівником Яременко О.І., вирішили реалізувати навчальний проект з одноіменною назвою “Читаючи Франка… “. А саме: підібрати відео,  аудіозаписи про І.Я. Франка, створити самим аудіо- чи відеозапис однієї із збірок автора.

yzobrazhenye-1406yzobrazhenye-1415yzobrazhenye-1418

yzobrazhenye-1432

Share Button

1 коментар

  1. kalaxtionova

    З вашого матеріалу одразу видно, що ви доклали багато зусиль до проведення заходу.
    Мені дуже цікаво чому ви обрали саме творчість письменника Івана Франка? Як тривала підготовка? Чи були у учнів якісь інші варіанти (види роботи) проведення даного заходу. Детальніше опишіть, як цей виховний захід повязаний з проектом “Класна школа”.

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>