Реклама і дизайн – складові художньої культури

Вивчаючи тему “Реклама і дизайн – складові художньої культури. Роль засобів масової інформації у поширенні мистецьких цінностей” з художньої культури у 9 класі, я запропонувала учням провести дослідження реклами на телебаченні  або  створити свій рекламний ролик.

Учні із завзяттям взялися до роботи. Кожен обрав улюблений телеканал і телепередачу/фільм. Переглядаючи дев”ятикласники робили нотатки про кількість та час реклами. Серед телеканалів були досліджені: “1+1″, “Новий канал”, “Україна”, “СТБ”, “Плюс-Плюс”, “Тет-а-тет”, “Discovery”.

Підводячи висновок учні зазначили, що рекламні ролики займають велику кількість часу, а відповідно людина проводить багато зайвого часу перед екранами телевізорів без користі для себе. Найбільше припадає роликів на рекламу продуктів харчування, алкогольні напої. Соціальні реклами майже відсутні. Готуємо узагальнений звіт для підведення підсумків реалізації навчального проекту.

Група учнів спробували себе у ролі рекламників. Створили цікаву соціальну анімерекламу. З дозволу автора  ролику (Бодрик В.)  розміщую для вашого перегляду.

Переглянути ролик.

1. Наташа

Гарний ролик.
    Це проект запропонований програмою “Класна школа”?

2. Дарина

Мені дуже сподобався ролик, це шидеврально.

3. Юльок

Мені так сподобався цей урок. Він був цікавим та корисним.