Підготовка до першого уроку

Шановні колеги!

Наближається новий навчальний рік. Він буде розпочатий першим уроком, присвяченим 25 річниці Незалежності України.

Учасники проекту «Класна школа» активно готуються до проведення цього уроку. Вони вже надіслали перші матеріали. Це Любов  Гаврилова з  Новогродівської ЗОШ №7 Донецької області, Тетяна Соколюк з Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №28 ім. Т.Г.Шевченка, Світлана Дячок з Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області, Валентина Янишина з ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Гайворон Кіровоградської області.

Дуже вдячні Вам за надіслані матеріали!

About Ольга Педан-Слєпухіна

Вчитель історії СЗШ № 65 м. Львова
у Новини.

Один відповідь на Підготовка до першого уроку