«Благословенне слово, що гартує»

Учора зі шкільної сцени звучало поетичне слово Т.Г. Шевченка, І. Я. Франка, Лесі Українки, В. Симоненка. Літературними читаннями «Благословенне слово, що гартує»  відзначили Всесвітній день поезії. Читання творів видатних українських поетів разом зі своїми учителями української мови та літератури підготували учні 5-Б,В класів  (учитель Валяєва О. Ю.) 7-А,9-В класів (учитель Олькова С.О.) 8-А класу (учитель Щербак Г.В.), 10-А (учитель Пластун Я.В.),10-Ф (учитель Нянько О.В.) та 11-А класу (учитель Переверзєва Л.П.). Присутні на заході учні 7-8-х класів мали змогу доторкнутися до поетичного слова, що надихає, звеличує, спонукає до боротьби, окрилює закоханих романтиків.