Міні проекти дають максимальний результат

IMG_349811В шкільному повсякденному житті самі по собі виникають потреби у виконанні міні проектів у класних колективах. Наприклад  проект «Демократичні правила поведінки та чергування» або «Підготовка новорічного флешмобу».

В ході проекту «Демократичні правила поведінки та чергування» учні самостійно придумували, шукали, співставляли правила поведінки в класній кімнаті. i6TsFwy-sbMА тоді загальним голосуванням ДЕМОКРАТИЧНО  приймали їх.

А працюючи над проектом «Новорічний флешмоб» самі розробили план виступу та створили музичний мікс в онлайн-середовищі, самі організовують репетиції та придумують ролі. СУПЕР!

Мікс, розроблений Смірновою Яною та Лисович Анною

IMG_3517Учні навчилися:

1. Самостійно шукати інформацію в мережі Інтернет.
  2. Використовувати онлайн середовище для монтажу аудіофайлів та їх конвертації
  3. Порівнювати знайдену інформацію з реальними потребами та можливостями класного колективу
  4. Працювати в групах
  5. Знаходити компроміс та дивитись на ситуацію з різних сторін
  6. Самостійно приймати рішення та відповідати за його виконання

Це дало учням можливість самим обрати рішення.

А власний вибір, як нам відомом, ми поважаємо більше, а ніж нав’язану думку!

1. valeonova

Я зі ці семикласниками теж часто проводжу міні проекти вони дійсно дають найкращий результат