Наша гостя – Марина Павленко

Весна щороку приносить школярам традиційні  зустрічі з письменниками. Цього разу гостею нашої школи стала  українська поетеса, письменниця, художниця, науковець, педагог, переможець і лауреат більше, ніж десяти літературних конкурсів Марина Павленко. Нещодавно її творчість включено до  шкільної програми, тож ця зустріч «з живим класиком» викликала у юних читачів особливий інтерес.

Щасливу нагоду поспілкуватися з Мариною Степанівною мали учні 8-В та 5-А класів. Восьмикласники  зацікавлено слухали розповідь письменниці про власні книги, прообрази героїв і про творчість її батьків. Найбільше запитань було у любительки «павленківських» книг Каті  Неки.

Особливо ретельно готувалися до зустрічі п’ятикласники. Вони не просто активно читали книги Марини Павленко, а й обговорювали їх на уроках літератури, писали відгуки. Євген Федоренко, Даша Білоус, Марійка Віцинська і Таня Трясун прочитали свої відгуки на зустрічі. Також вони та Віка Бурдядь, Катя Ямкова, Нікіта Ральф, Богдана Велебна, Даніл Рябокінь, Софія Рачко, Валерія  Рубцова і Даша Журило зробили власні ілюстрації  до улюблених книг. У п’ятикласників було багато запитань і пропозицій до  автора.

Діти мали нагоду не лише сфотографуватися з письменницею, а й придбати її книги та отримати автограф з малюнком. А Марину Степанівну  порадували й зворушили власноручно виготовлені  юними умільцями подарунки.

Усі учасники зустрічей отримали велике задоволення від  щирого, теплого спілкування. Зі зрослим читатимуть  книги Марини Павленко і чекатимуть нових творів від автора, який полюбився.

1 коментар

1. Thanks for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do a little research about this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more from this post. I am very glad to see such fantastic inrtfmaoion being shared freely out there.