На Міжнародному форумі у м.Комсомольську

21-22 квітня  лідери учнівського самоврядування ДГО «ЮНІКС» побували на Міжнародному учнівському форумі «Дружба без кордонів через лідерський рух», що проходив у м. Комсомольську  Полтавської області.  Мета форуму – формування свідомої особистості з активною життєвою позицією, розвиток лідерського руху. Зібралися на заході  представники з 10 регіонів України.  Нашу школу та дитячу громадську організацію представляли учні 10-х класів Диченко Діана, Гурічев Артем та Буценко Анна у супроводі керівника шкільного євро клубу Горбенко Влентини Миколаївни. Організатори форуму створили атмосферу притаманну справжнім  лідерам та переможцям. Зокрема, у рамках форуму відбувся лідерський квест «Толерантність врятує  світ», у ході якої лідери та волонтери ділилися досвідом роботи; тренінгові заняття «Виховання молодіжних лідерів нового покоління», презентація результатів лідерської діяльності команд, підготовка соціальної реклами. Учнівські лідери вчилися виконувати різні соціальні ролі, жити разом, бути толерантними й розуміти, що всі різні і всі рівні.  Моментом справжнього єднання був «Вечір дружби». Учасники заходу  отримали масу емоцій, набралися досвіду та визначили перспективи на майбутнє. Цьогорічний форум приймала Комсомольська спеціалізована школа №3 ім. В.О. Нижниченка та ДСОЦ «Горизонт».