Представляли “Класну школу” в Міністерстві освіти і науки України

P61209-134835 Вчора, 9 грудня, мені випала щаслива нагода взяти участь в обговоренні нової концепції освіти в Україні. Я представляла фундацію “Нова доба” та безпосередньо проект “Класна школа”.
Зустріч за круглим столом “Демократія та права людини у новій українській школі” – це вимога сучасності.Тема досить цікава та актуальна Юрій Кононенко – Заступник Міністра освіти і науки України в повній мірі розгорнув загальні тенденції програми зустрічі. Матеріали про освіту та демократію в європі представили також Мартен Енберг (Голова Офісу Ради Європи в Україні), Петер Баук (радник Посольства Норвегії в Україні), Анна Перона-Ф’єльдстад (втконавчий директорЄвропейського центру), Мажена Рафальська (експерт Ради Європи).
P61209-105909Виступала велика кількість вітчизняних фахівців в галузі верховенства права, освіти, накуки, демократії. Було приємно поспілкуватись з людьми, що розуміються на проблемах сучасної освіти та прагнуть зробити її кращою. Але найважливішим для мене було те, що я змогла озвучити власну думку з приводу перспектив демократичного розвитку освіти в Україні. Було висловлено багато слушних пропозицій саме від учителів-практиків. Дуже вдячна Поліні Вербицькій ( голові асоціації “Нова доба”) за запрошення.
Рада! Рада тому, що всі ці напрямки роботи вже давно ввійшли в буденне життя нашої школи.Саме завдяки проекту “Класна школа” ми вже сьогодні впроваджуємо створення демократичного кодексу в школі, ми вже сьогодні в своїй школі проводимо загальношкільні дебати, у нас дійсно активно працює шкільне самоврядування та рада школи, вже сьогодні Черкаська СШ №28 активно використовує сайт школи для оприлюднення фінансового звіту, що забезпечує прозорість використання коштів, вже сьогодні є можливість поділитись новиною про успішні кроки кожного учня, адже дісно кожна дитина талановита. З впевненістю можу сказати, що Черкаська СШ №28 сучасна і демократична.  
Хтось може сказати, що я мрійник і прийшла пора зняти рожеві окуляри, але впевнена, що Міністерство освіти і науки України прислухається до думки безпосередніх учасників навчально-виховного процесу і все ж таки зробить вагомі кроки на зустріч сучасній демократичній школі в усій Україні.
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/12/09/u-ministerstvi-osviti-i-nauki-predstavili/
DSC00371
DSC00375DSC00362 DSC00343
Share Button

3s коментарів


  1. Вкотре переконалась, що проект “Класна школа” іде на крок вперед. Бо вся та демократизація освіти, що планується в українських навчальних закладах вже сьогодні впроваджується завдяки проекту “Класна школа”. Нам потрібно не покидайти справи, а навпаки шукайти нові можливості залучати до цієї доброї і, головне, потрібної діяльності якомога більше українських шкіл.
   Прошу,знайдіть, все ж таки, способи мотивувати … в першу чергу дітей. Адже, щаслива дитина – щасливий учитель.

   Відповіcти

 1. Бахаємо вам подальших успіхів, Черкаська СШ №28, рівняємось на вас, не втрачайте оптімізму, віримо разом з вами в демократізацію освіти України

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>