LearningApps – технології для навчання

мій сайтНавчатися легко!Під таким гаслом вже кілька років поспіль працює сайт учителя інформатики нашої школи Соколюк Т.Ю. На своєму сайті вона розмістила цікаві завдяння, розроблені засобами LearningApps. Такий спосіб є дуже зручним для самоперевірки знань учнів. Адже завдяки цій платформі можна створити цікаві та змістовні завдання з певної тематики будь-якого предмету.

LеrningAps – це онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи.
Сайт призначений, здебільшог,о для учнів 5-7 класів. Не забуваймо про те, що учні – це в першу чергу діти. Перевага LearningApps в тім, що школярі виконують завдання і граючись навчаються. Додаткові цікаві онлай-заняття з інформатики дають змогу краще засвоїти теоретичний матеріал. А ще цікавим є те, що можна потренуватись в маніпуляції пристроями введення даних, орієнтуватися в інтерфейсі браузерів і все це в ігровій формі.

Чекаємо відгуків наших школяриків.