День Європи

21 (1)

День Європи щорічно відзначається як свято миру і єдності в країнах Європейського союзу. Через те, що День Європи в Європейському союзі відзначається в річницю прийняття Декларації Шумана, цей день відомий також як День Декларації Шумана.

Ідея святкувати День Європи саме 9 травня була офіційно затверджена Європейським парламентом у жовтні 2008 року.

Так у школі було проведено урочисту лінійку для учнів школи. Де учні ознайомилися із тим, що ми живемо не просто в Україні, а в країні, яка є найбільшою державою Європи, яка повністю входить до її складу.