Корпус миру

4

В Україні відновлює роботу американський корпус світу. Це місія не політична. Участь в ній беруть добровольці – люди різного віку, професії.

Вони лише три місяці в Україні, а вже знають мову, і навіть жартують про те, що їх вразило. Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вранці 31 травня привів до присяги групу 49, це 68 нових добровольців Корпус Миру, які працюватимуть наступні два роки українських школах викладаючи англійську мову.

Церемонія приведення до присяги відбулась у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського Національного Університету ім.. Тараса Шевченка.

До Черкаської області долучилося 7 волонтерів. Так Червонослобідській ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 також випав чудовий шанс, отримавши волонтера Ерін Доус, яка приїхала з Меріленду.

2 1

Share Button

1 коментар

  1. Любов Гаврилова Новогродівка Донецька обл.

    Перший раз чую про роботу американського корпусу світу. Як що можливо, то я б хотіла дізнатися проце більше. Для мене це цікаво.Дякую

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>